امکان خرید اقساطی فرش ویژه بازنشستگان به صورت غیر حضوری نیز می شود؟

بله، امکان خرید غیرحضوری هست. پس از انتخاب فرش ها، تصویر کارت ملی شخص بازنشسته یا مستمری بگیر را ارسال کنید. ما برای شما پیش فاکتور صادر و ارسال می کنیم و کافی است پیش فاکتور رو پرینت بگیرید و به نزدیکترین شعبه بانک رفاه به محل زندگیتون…

خرید اقساطی فرش شامل چه کسانی می شود؟

این طرح فقط مخصوص خرید اقساطی فرش ماشینی ویژه بازنشستگان تامین اجتماعی و حقوق بگیران یا مستمری بگیران بانک رفاه کارگران می باشد. چنانچه افراد بازنشسته ای که حقوق خود را از بانکهای دیگر دریافت می کنند می توانند با مراجعه به بانک رفاه درخواست…

آیا قبل از سفارش به بانک رفاه مراجعه کنم؟

خیر. شما ابتدا باید با انتخاب فرش از محصولات شرکت فرش نگین مشهد هلال و ارائه کد ملی، درخواست صدور فاکتور شناسه دار نمایید. سپس همراه با پیش فاکتور به نزدیکترین بانک رفاه محل سکونت خود مراجعه نمایید.

آیا این قیمت هایی که زده اید به روز است؟

بله، قیمت فرش در این سایت همیشه به روز است، فقط توجه داشته باشید برای اینکه سفارش شما، شامل افزایش قیمت احتمالی نشود، مبلغ سفارش خود را به صورت کامل در هنگام سفارش تصفیه نمایید.

امکان پرداخت هزینه فرش موقع تحویل وجود دارد؟

بله، برای اینکار باید 10% سفارش بیعانه پرداخت کنید و الباقی را موقع تحویل در دفتر تیپاکس تسویه نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که پرداخت شما کامل باشد ارسال رایگان است و در صورت پرداخت موقع تحویل، هزینه ارسال بر عهده شما می باشد.