گزارش تصویری بیست و دومین نمایشگاه فرش دستباف اصفهان

0

بیست و دومین نمایشگاه فرش دستباف اصفهان از ۱۴ تا ۲۰ آذرماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می شود.

در این نمایشگاه استان‌های اصفهان، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری، کردستان، فارس، گلستان، قم و تهران محصولات خود را در ۱۳۷ غرفه در معرض دید علاقمندان قرار دادند.

هدف از برگزاری این نمایشگاه، حفظ و اعتلای جایگاه فرش دستباف ایران، عرضه آخرین دستاوردها و محصولات بازار فرش دستباف به علاقمندان، هم افزایی بین فعالان حوزه فرش دستباف در حفظ و توسعه بازار است.

در این نمایشگاه، تولیدکنندگان فرش از سراسر کشور، فروشندگان فرش دستباف از سراسر کشور، طراحان و نقاشان فرش دستباف، تجار و صادرکنندگان فرش دستباف و شرکت‌های تعاونی شهری و روستایی فرش دستباف حضور دارند.

از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد نمایشگاه فرش دستباف اصفهان را می‌توان حضور زیباترین فرش‌های هنری، وجود سبک‌های مختلف فرش‌های تجاری، پر تنوع‌ترین محل عرضه فرش دستباف، استفاده از کارگاه‎های آموزشی مرتبط با فرش دستباف، برگزاری سمینارهای آموزشی و تخصصی در حوزه فرش دستباف و امکان خرید فرش دستباف با نظارت نماینده اتحادیه دانست.

منبع : خبرگزاری ایرنا

3/5 - (1 امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.