کمک بانوان فرشباف زنجانی به بازسازی عتبات عالیات

0

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان زنجان با اشاره به تقدیر از بانوان بافنده فرش که 14 طاقه گلیم به این ستاد اهدا کرده‌اند، گفت: چنین اقداماتی نشان از ارادت مردم به اهل‌بیت(ع) دارد.

عتبات عالیات

«ذبیح‌الله بابایی» اظهار کرد: زنان استان زنجان نیز در کمک به عتبات عالیات پیشگام بوده‌اند، به طوری که طی سال‌های گذشته کمک‌های مناسبی را برای استفاده در اماکن مذهبی عراق نظیر حرم امام حسین(ع)، حرم حضرت ابالفضل العباس(ع) اهدا کردند.

وی با بیان این‌که استان یکی از مناطق پیشگام در بازسازی عتبات عالیات هستند که تاکنون در برهه‌های مختلف کمک‌های خوبی برای بازسازی اهدا کرده‌اند، گفت: عشق و ارادت مردم ایران به اهل بیت عصمت و طهارت بر کسی پوشیده نیست و در این میان، اشتیاق عاشقان سید و سالار شهیدان و شهدای کربلا در سرزمین عراق رنگ و بوی دیگری دارد.

این مسئول افزود: کمک به بازسازی اعتاب مقدسه یک افتخار و سعادت بزرگ محسوب می‌شود که نصیب ملت ایران شده و در این میان هر عاشق و ارادتمند به اهل بیت عصمت و طهارت باید از این فرصت تاریخی استفاده کند.

وی یادآور شد: اهدای اقلام غیرنقدی نظیر قالیچه دست بافت و وسایل مورد نیاز برای بازسازی عتبات عالیات از دیگر اقداماتی بوده که توسط مردم متدین و همیشه در صحنه استان مورد توجه قرار گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.