16 ایده‌تاب برتر صنعت نساجی و فرش معرفی می‌شود

0

رییس مرکز علمی کاربردی فرش ایران، با بیان اینکه ایده تاب، حلقه‌ اتصال بین دانشگاه و صنعت است، گفت: ایده تاب‌ها باعث می‌شود تا افراد توان ارائه ایده‌های خود را تقویت کنند و با شکستن سد محافظه‌کاری در راستای توسعه نقش علمی کاربردی تاثیر بسزایی داشته باشند.

صنعت نساجی، پارچه، پوشاک

سعید لندران در ایده تاب نساجی و فرش دانشگاه علمی و کابردی فرش ایران، اظهار کرد: ایده تاب رویدادی است که در آن به افراد فرصت داده می‌شود تا در فضایی مناسب ایده‌های نوآورانه خود را بیان کنند، هم‌چنین، ایده تاب محلی برای اشتراک گذاری تجربیات و خلاقیت‌های مورد علاقه، شوق برانگیز و نقطه نظرات منحصر به فرد است.

وی با بیان اینکه ایده تاب اهدافی مانند ترویج فرهنگ نوآوری، خلاقیت و کارآفرینی را دنبال می‌کند، افزود: این برنامه باعث می‌شود تا افراد توان ارائه ایده‌های خود را تقویت کنند و با شکستن سد محافظه‌کاری در راستای توسعه نقش علمی کاربردی تاثیر بسزایی داشته باشند.

رییس مرکز علمی کاربردی فرش ایران با بیان اینکه دانشگاه علمی کاربردی حامی دانشجویان سراسر کشور برای ایجاد فضاهای کسب و کار است، ادامه داد: این امر با توجه به نقش داوری و تبدیل ایده به ثروت با توجه به اصل 44 قانون اساسی در دستور کار دانشگاه علمی کاربردی فرش ایران سپهر قرار گرفته است.

لندران، رشد و توسعه صنعت نساجی را از اهداف فعالیت دانشگاه علمی کاربردی فرش ایران سپهر دانست و تصریح کرد: این دانشگاه در نظر دارد با تربیت دانشجویانی که به صورت عملی در کنار اساتید آموزش‌های لازم را دریافت کرده‌اند به جامعه صنعت نساجی تزریق کند تا شاهد تحولات عظیمی در این عرصه باشیم.

وی خاطر نشان کرد: ایده تاب، حلقه‌ اتصال بین دانشگاه و صنعت است و امیدواریم با همکاری ویژه دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها به ویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی این ایده تاب‌ها ادامه یابد تا شاهد بروز استعدادهای بهتری باشیم.

رییس مرکز علمی کاربردی فرش ایران با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال ایده به ایده تاب نساجی و فرش دانشگاه علمی و کابردی فرش ایران سپهر 15 مهر ماه اعلام شده بود، اظهار کرد: برای این ایده تاب 70 ایده ارسال شد که از این تعداد 16 ایده به عنوان ایده برتر انتخاب شدند.

5/5 - (1 امتیاز)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.